Niedziela, 25 września 2022

imieniny: Aurelii, Kleofasa, Władysława

RSS

W Jastrzębiu odbył się Piknik z Hokejem

17.08.2022 12:17 | 0 komentarzy | dud

Piątkowe popołudnie (12.08) pod Lodowiskiem Jastor stało pod znakiem wspaniałej, rodzinnej zabawy. Za sprawą drugiej edycji Pikniku z Hokejem mali i duzi kibice JKH GKS Jastrzębie mieli okazję bliżej poznać swoich ulubieńców, a także skorzystać z licznych atrakcji, które we współpracy z Kopalnią Wiedzy JSW zapewnił klub JKH.

W Jastrzębiu odbył się Piknik z Hokejem
Fot. jkh.pl /Magdalena Kowolik
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

12 sierpnia pod Lodowiskiem Jastor stanęło prawdziwe hokejowe miasteczko. Ogromne zjeżdżalnie zapewniły najmłodszym nieco adrenaliny, którą z kolei potem można było wykorzystać do rywalizacji z zawodnikami JKH GKS Jastrzębie w uni-hokeja oraz cymbergaja. W końcu nie codziennie fani ekipy JKH mają okazję sprawdzić na żywo, jak znakomicie operują kijem Maciej Urbanowicz czy Arkadiusz Kostek oraz jak znakomitym przeglądem pola pochwalić się może Łukasz Nalewajka.

Ponadto na poszczególnych stanowiskach uczestnicy Pikniku z Hokejem mogli liczyć na zabawy animacyjne, konkursy dla najmłodszych oraz pyszności dla dzieci i dorosłych. O dodatkowe atrakcje w postaci występów artystycznych zadbała niezastąpiona Explozja Tańca, zaś dzielni Strażacy zafundowali pod Jastorem fantastyczną... tęczę.

źródło: jkh.pl


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl