Piątek, 17 maja 2024

imieniny: Sławomira, Paschalisa, Weroniki

GKS 1962 Jastrzębie - Jedność Jejkowice

02.10.2010 00:00 | 0 komentarzy | m.g.

GKS 1962 Jastrzębie w kolejnym meczu ligi okręgowej pokazał swoją strzelecką siłę, aplikując gościom z Jejkowic aż 6 bramek.

Piłkarze GKS-u w tym sezonie nie zwalniają tempa. Kolejne spotkanie przyniosło niemal tysiącu zgromadzonych na Stadionie Miejskim widzów wiele sportowych emocji. W sobotnie popołudnie przy Harcerskiej po raz kolejny rozstrzelali się jastrzębscy gracze, którzy po pierwszych 45 minutach prowadzili 3:0. Po przerwie rozważna gra jastrzębian przyniosła kolejną bramkę i choć gracze Jedności przeprowadzili dwie akcje po których padły gole na 4:2, to jednak kropkę nad "i" postawili piłkarze z Jastrzębia-Zdroju. Ostatnie 2 minuty spotkania przyniosły jeszcze dwie bramki autorstwa Witolda Wawrzyczka, który w tym meczu "ustrzelił" kolejnego już w tym sezonie hat-tricka.

Dzięki temu zwycięstwu GKS 1962 powrócił na fotel lidera III grupy śląskiej ligi okręgowej.

GKS 1962 Jastrzębie - Jedność Jejkowice 6:2 (3:0)
1:0 Kamil Gorzała '8
2:0 Kamil Gorzała '23
3:0 Witold Wawrzyczek '35
4:0 Adrian Kopacz '65
4:1 Dariusz Odon '68
4:2 Dariusz Odon '81
5:2 Witold Wawrzyczek '88