Niedziela, 5 maja 2024

imieniny: Ireny, Waldemara, Piusa

PiS rozgromił Wspólnotę Samorządową 5:2

31.10.2010 00:00 | 20 komentarzy | wil

Prawo i Sprawiedliwość bezlitośnie rozgromiło Wspólnotę Samorządową 5:2 w meczu piłki nożnej rozegranym w niedzielne popołudnie na boisku „Orlik” przy ZS nr 2.

Zobacz galerię z tego meczu

W pierwszej połowie meczu na boisku prowadzili zawodnicy Wspólnoty, mimo iż w posiadaniu piłki lepsi byli zawodnicy PiS. Walka była niezwykle zacięta. Krzysztof Baradziej po meczu powiedział humorystycznie, że mierny wynik jego drużyny jest „wynikiem rażących błędów sędziego.” Nie sposób też nie zauważyć, iż przewaga wieku była zdecydowanie po stronie Prawa i Sprawiedliwości.

W bramce Wspólnoty stanęła Iwona Rosińska, która w bezpardonowy sposób wykorzystała swoją urodę do dekoncentrowania strzelców PiS. Na nic się to jednak zdało, gdyż już pod koniec pierwszej połowy spotkania pisowcy zwarli szyki, co zaowocowało ostatecznie zwycięstwem.

Na murawie można było zobaczyć m.in. Mariana Janeckiego, Zbigniewa Supernaka, Krzysztofa Baradzieja, Grzegorza Matusiaka, Krzysztofa Mancewicza, Grzegorza Dulembę, Tadeusza Sławika, Łukasza Kaszę oraz Artura Michałowskiego. Sędziował Zbigniew Staszków.

Jedyne na co można narzekać to frekwencja widzów. Na obejrzenie piłkarskich zmagań przybyli nieliczni mieszkańcy.

Wynik meczu ma pomniejsze znaczenie, gdyż był on jedynie przygrywką do kwesty na rzecz Hospicjum Domowego im. ks. Dutkiewicza w Jastrzębiu-Zdroju.