Sobota, 18 maja 2024

imieniny: Eryka, Aleksandry, Feliksa

Bolesna porażka Jastrzębskiego Węgla

02.12.2010 00:00 | 0 komentarzy | m.g.

Zawodnicy z Jastrzębia-Zdroju fatalnie spisali się w 10. kolejce PlusLigi. Przed własną publicznością przegrali 0:3 z warszawską Politechniką.

- Warszawianie rozprawili się z wicemistrzem Polski w godzinę i 13 minut. Dwa pierwsze sety były jeszcze w miarę wyrównane - oba Politechnika wygrała do 22. W trzecim gospodarze nie mieli już nic do powiedzenia. Zdołali w nim zdobyć zaledwie 14 punktów - podaje portal wp.pl

Najskuteczniejszym zawodnikiem tego spotkania okazał się Zbigniew Bartman, który zdobywając 16 punktów poprowadził gości ze stolicy do pewnego zwycięstwa.
Jak do tej pory jastrzębianie prezentują w tym sezonie bardzo nierówną formę - już za niedługo mecze rundy wstępnej Pucharu Polski, który drużyna z Jastrzębia zdobyła w ubiegłym sezonie.

Jastrzębski Węgiel - AZS Politechnika Warszawska 0:3 (22:25, 22:25, 14:25)

Jastrzębski Węgiel: Adam Nowik (3), Lukas Divisz (6), Grzegorz Łomacz, Bartosz Gawryszewski (5), Benjamin Hardy (9), Mitja Gasparini (13), Paweł Rusek (libero) oraz Maciej Pawliński, Marcin Wika, Łukasz Polański (1), Grzegorz Pająk (1).

AZS Politechnika: Marcin Nowak (7), Maikel Salas (3), Zbigniew Bartman (16), Robert Prygiel (8), Ardo Kreek (7), Michał Kubiak (9), Damian Wojtaszek (libero) oraz Krzysztof Wierzbowski, Bartłomiej Neroj.