Niedziela, 19 maja 2024

imieniny: Iwa, Piotra, Celestyna

Jastrzębski Węgiel przegrał z beniaminkiem

26.02.2011 00:00 | 0 komentarzy | raf

W piątek 25 lutego Jastrzębski Węgiel uległ beniaminkowi Plus Ligi Fartowi Kielce 3:0.

Tylko w pierwszym secie jastrzębianie podjęli realną walkę o zwycięstwo. W końcówce wydawało się, że naszym siatkarzom może się udać się pokonanie kielczan, jednak ostatecznie okazało się, że to gospodarze byli lepsi w wygrali do 24.

W drugiej części na początku seta nasi siatkarze tylko nieznacznie byli gorsi od gospodarzy, jednak w połowie partii kielczanom udało się odskoczyć punktowo i zakończyć seta zwycięstwem do 23.

Początek trzeciego seta to równa i dobra gra Farta, jastrzębian jakby nie było. Ale w połowie tej partii obudził się Jastrzębski Węgiel i zdołał doprowadzić do stanu 20:20. Niestety i tym razem kielczanie znaleźni sposób na naszych zawodników i wygrali do 22.

Fart Kielce - Jastrzębski Węgiel 3:0  (26:24, 25:23, 25:22)

Fart: Jungiewicz (15 pkt.), Zniszczoł (6), Kamiński (8), Kapfer (11), Łuka (7), Dobrowolski (2), Lambourne (libero) oraz Szczerbaniuk

Jastrzębski Węgiel: Divis (4 pkt.), Łomacz (1), Yudin (8), Wika (4), Polański (10), Gawryszewski (9), Rusek (libero) oraz Pawliński (3), Sufa, Hardy (4) i Gasparini (9)