środa, 17 kwietnia 2024

imieniny: Roberta, Rudolfa, Stefana

GKS Jastrzębie wygrywa ze Szczejkowicami

16.06.2011 00:00 | 1 komentarz | wil

Piłkarze GKS 1962 Jastrzębie efektownym wynikiem pokonali Borowika Szczejkowice. Jastrzębscy zawodnicy zakończyli ostatni w sezonie mecz wynikiem 8:0.

W trakcie spotkanie piłkarze GKS stworzyli wiele sytuacji podbramkowych. Już pierwsza taka sytuacja w 7. minucie meczu zakończyła się sukcesem. Po dośrodkowaniu gola zdobył Krzysztof Knesz. Znakomitymi akcjami chwilę później popisał się Bartłomiej Setlak, jednak za każdym razem piłka omijała siatkę gości. Ostatecznie Setlak zdobył bramkę w 18. minucie. Kolejne bramki tej połowy padły w 27. i 29 minucie, po akcjach Pawliczka i Wawrzyczka.

W drugiej połowie meczu piłkarze jastrzębskiego klubu stracili na impecie, jednak nie znalazło to przełożenia na wynik. W 52. minucie Witold Wawrzyczek nieskutecznie atakował posterunek Łukasza Gruszki z rzutu wolnego. Kolejne sytuacje stracili Pawliczek i Gorzała, jednak temu pierwszemu kilka minut później, udało się podnieść wynik do 5:0, po samodzielnej akcji. Krzysztof Knesz w 79. minucie równie skutecznie podjął samodzielny atak, zdobywając kolejnego gola. Końcówka meczu należała do Arkadiusza Taraszkiewicza, który zdobył dwa gole: w 87. i 89 minucie.

To zwycięstwo daje jastrzębianom awans do IV ligi.

GKS 1962 Jastrzębie - Borowik Szczejkowice 8:0 (4:0)
1:0 Krzysztof Knesz '7
2:0 Bartłomiej Setlak '18
3:0 Witold Wawrzyczek '27
4:0 Błażej Pawliczek '39
5:0 Błażej Pawliczek '73
6:0 Krzysztof Knesz '79
7:0 Arkadiusz Taraszkiewicz '87