środa, 1 maja 2024

imieniny: Józefa, Jeremiego, Lubomira

Obroniony karny i remis GKS-u w Żywcu

25.08.2011 00:00 | 0 komentarzy | raf

Remisem 1:1 zakończyło się środowe spotkanie Górala Żywiec z GKS Jastrzębie. Jastrzębianom udało się zremisować, bo karnego obronił Szymon Prostacki.

- Był to mecz ogromnej walki, nie można go pod żadnym względem porównać do poprzedniego spotkania z Nadwiślanem Góra - ocenił trener Andrzej Myśliwiec.

Do przerwy na tablicy wyników widniał bezbramkowy remis. W drugiej połowie było zdecydowenie ciekawiej. W 58. minucie gospodarze wyszli na prowadzenie, a później mieli rzut karny, który wybronił Szymon Prostacki. Wyrównującą bramkę w 76. minucie strzelił Błażej Pawliczek.

Kolejnym rywalem w najbliższą sobotę na Stadionie Miejskim o 17:00 będzie Unia Racibórz.

Góral Żywiec - GKS 1962 Jastrzębie 1:1 (0:0)

1:0 Grzegorz Szemoński '58
1:1 Błażej Pawliczek '76

GKS Jastrzębie: Szymon Prostacki - Tomasz Kocerba, Kamil Michalczyk, Mateusz Wrana, Tomasz Lorenc - Paweł Polak, Damian Dziadek (61. Krzysztof Knesz), Bartłomiej Setlak (46. Adrian Kopacz), Kamil Gorzała, Marek Sobik - Bartłomiej Pawliczek. Trener - Andrzej Myśliwiec.