Porażka GKS-u z Łaziskami. Nie będzie półfinału

23.05.2012 00:00 | 7 komentarzy | dam

We wtorek na stadionie przy ul. Harcerskiej GKS 1962 Jastrzębie przegrał z trzecioligową Polonią Łaziska Górne. Porażka 0:2 przeszkodziła piłkarzom w awansie do półfinału.

Obie drużyny przez cały mecz grały na wyrównanym poziomie. Nie brakowało sytuacji w których gospodarze mogli zdobyć gola, jednak w bramce Polonii dobrze spisywał się Rafał Franke. W 11. minucie szansę na bramkę miał Kamil Gorzała, który strzelając zza pola karnego trafił poprzeczkę.

- Inicjatywa przez niemal całe spotkanie należała do gospodarzy, ale w awansie do półfinału przeszkodziła słaba skuteczność, niefrasobliwość w obronie oraz sędzia z Katowic, który nie podyktował ewidentnego rzutu karnego - czytamy na oficjalnej stronie GKS-u.

Los meczu przesądził się w ostatnich minutach, kiedy to dwa gole w 87. i 89. minucie strzelił Marek Sikora. Gospodarze nie mieli już czasu by odpowiedzieć tym samym.

GKS 1962 Jastrzębie - Polonia Łaziska Górne 0:2 (0:0)
0:1 Marek Sikora '87
0:2 Marek Sikora '89