Sobota, 18 maja 2024

imieniny: Eryka, Aleksandry, Feliksa

GKS Jastrzębie remisuje 1:1 z Naprzodem Rydułtowy

26.05.2012 00:00 | 12 komentarzy | raf

GKS 1962 Jastrzębie zremisował mecz z drużyną Naprzód Rydułtowy 1:1. Bramki zdobyli: Kamil Duda dla GKS-u i Patryk Organista dla Naprzodu.

W tym meczu oficjalnie drużynę GKS-u prowadził Robert Zapała, ponieważ trener Grzegorz Łukasik został ukarany odsunięciem od prowadzenia zespołu w dwóch meczach.

Pierwszy bramkę zdobył GKS. W 53. minucie na prowadzenie naszą drużynę wyprowadził Kamil Duda, wykorzystując podanie Kamila Jadacha. Po 17 minutach wynik wyrównał Patryk Organista, który przejął rozgrywaną między obrońcami piłkę i w sytuacji sam na sam nie dał szans Szymonowi Prostackiemu.

Kolejnym rywalem jastrzębian będzie AKS Mikołów, spotkanie zostanie rozegrane w przyszłą sobotę, o godzinie 17:00 na stadionie w Mikołowie.

26 maja 2012, Jastrzębie Zdrój, 17:00
GKS 1962 Jastrzębie - Naprzód Rydułtowy 1:1 (0:0)
1:0 Kamil Duda '53
1:1 Patryk Organista '70

GKS Jastrzębie: 26. Szymon Prostacki - 3. Tomasz Kocerba (77. 20. Michał Chrysteczko), 17. Piotr Pacholski, 11. Mateusz Wrana, 2. Tomasz Lorenc - 6. Kamil Duda (62. 9. Kamil Pancer), 5. Adrian Kopacz, 16. Artur Mościcki, 15. Mateusz Piekarski - 8. Kamil Jadach, 14. Rafał Dziadek. Trener - Robert Zapała.

Naprzód Rydułtowy: 1. Filip Snopek - 4. Rafał Kotala, 15. Paweł Gliszczyński, 16. Patryk Knura, 10. Andrzej Buliński, 18. Łukasz Postawka - 8. Patryk Bielica (85. Patryk Margeciok), 5. Krzysztof Seemann (44. 11. Patryk Organista), 17. Maciej Kasprzak, 14. Mateusz Kołodziejczyk - 6. Sebastian Margeciok. Trener - Dariusz Długosz.