Wtorek, 16 kwietnia 2024

imieniny: Bernadetty, Cecyliana, Kseni

GKS 1962 Jastrzębie wygrał z Ornontowicami 3:1

14.10.2012 00:00 | 20 komentarzy | dam

W sobotnim wyjazdowym meczu GKS 1962 Jastrzębie zwyciężył z drużyną Gwarka Ornontowice 3:1. Mecz mógł się zakończyć remisem ale pod koniec drugiej połowy spotkanie jastrzębianom udało się strzelić jeszcze dwie bramki.

Pierwszego gola w meczu strzelił w 32. minucie Bartosz Hajczuk. W tej połowie żadna z drużyn nie stworzyła bramkowej sytuacji. Dopiero w 58. minucie zawodnik gospodarzy, Dawid Boczar, pokonał naszego bramkarza i strzelił wyrównującego gola. W 75. minucie bramkę dla GKS-u zdobył Piotr Pacholski. Pod koniec meczu piłkarze i kibice mogli być zaniepokojeni, bowiem sędzie podyktował rzut karny dla gospodarzy. W bramce jednak dobrze spisał się Grzegorz Drazik, który obronił strzał. W doliczonym czasie gry piłkarze trzecią bramkę dla Jastrzębia strzelił Kamil Jadach.

Gwarek Ornontowice - GKS 1962 Jastrzębie 1:3 (0:1)
0:1 Bartosz Hajczuk '32
1:1 Dawid Boczar '58
1:2 Piotr Pacholski '75
1:3 Kamil Jadach '90