Sobota, 18 maja 2024

imieniny: Eryka, Aleksandry, Feliksa

Zryw Bzie wygrał mecz z Olzą Pogwizdów 4:3

04.03.2013 08:57 | 1 komentarz | dam

Drużyna LKS Zryw Bzie pokonała w sobotę piłkarzy z Pogwizdowa 4:3. W pierwszej połowie padło aż sześć bramek. Decydującego gola strzelił w drugiej połowie Kamil Granica.

Piłkarze gości szybko objęli prowadzenie. Pierwsze dwie bramki strzelił Nowik i Kwiczała. W 30. minucie po faulu na Lazarze sędzia podyktował rzut karny, dzięki któremu zawodnicy Zrywu Bzie strzelili swojego pierwszego gola. Chwilę później Lazar rajdem w polu karnym wyrównał na 2:2. Goście z Pogwizdowa nie poddawali się i w pierwszej połowie udało im się strzelić jeszcze jedną bramkę. Odpowiedź Zrywu przyszła w 49. minucie - wynik na 3:3 wyrównał Trocha.

W drugiej połowie lepsi okazali się gospodarze. W 55. minucie do bramki rywala, po podaniu Lazara, strzelił Granica.

Zryw Bzie - Olza Pogwizdów 4:3 (3:3)

Zryw Bzie: Salach (Jaśkowiak) - Janecki G, Niesłańczyk G, Papis, Gaj, Koprjaniuk, Chrystof, Granica, Trocha - Lazar, Janecki P.

Olza Pogwizdów: Falędysz, Soforek, Banot, Nowik, Stanik, M.Węglorz, T.Węglorz, Ł.Grzybowski, Sosnowski, Kwiczala,Tolasz, Klocek, Szweda, Zorychta, Sap