Czwartek, 2 maja 2024

imieniny: Zygmunta, Atanazego, Anatola

Zrywu Bzie wygrał z Płomieniem Czuchów 5:2

15.04.2013 10:41 | 0 komentarzy | jus

W sobotę drużyna LKS Zryw Bzie grała u siebie z Płomieniem Czuchów. Mimo prowadzenia gości 2:0 drużyna z Bzia najpierw wyrównała, a potem wygrała spotkanie 5:2.

13 kwietnia zawodnicy Zrywu rozegrali pierwszy mecz rundy wiosennej. Przeciwnikiem drużyny ze Spółdzielczej był Płomień Czuchów. Pierwsze spotkanie obu drużyn, które miało miejsce jesienią zakończyło się przegraną drużyny z Jastrzębia.

Na przerwę piłkarze Płomienia schodzili z jednobramkowym prowadzeniem. Chwilę po przerwie zdobyli drugą bramkę. Kontaktowego gola dla Bzia zdobył w 67. minucie Mariusz Szymański, a dwie minuty później wynik wyrównał Cholewa. Następne w światło bramki trafiali Karwot, Lazar i Granica. Całe spotkanie zakończyło się wynikiem 5:2.

Zryw Bzie - Płomień Czuchów 5:2 (0:1; 5:1)
0:1 - Jędrzejczak 12'
0:2 - Jędrzejczak 47'
1:2 - Szymański 61'
2:2 - Cholew 67'
3:2 - Karwot P. 71'
4:2 - Lazar 73'
5:2 - Granica 90'