Sobota, 18 maja 2024

imieniny: Eryka, Aleksandry, Feliksa

Zryw Bzie wygrał z Ruchem Stanowice 5:2

23.04.2013 11:30 | 5 komentarzy | dam

Mecz rozegrany na wyjeździe z Ruchem Stanowicami zakończył się zwycięstwem drużyny z Bzia. 3 zdobyte punkty pozwoliły na awans drużyny na piąte miejsce w tabeli.

Spotkanie odbyło się w niedzielę w Stanowicach. Gole dla Zrywu przed przerwą zdobyli Granica i Buchta. Po przerwie do bramki przeciwników trafiali Karwot B, Cholewa, Skóraś. Mecz między Ruchem Stanowice, a Zrywem Bzie zakończył się wynikiem 2:5.

Ruch Stanowice - Zryw Bzie 2:5 (1:2)
0:1 Granica 8'
1:1 Bartyzek 10'
1:2 Buchta R. 30'
2:2 Morciniec 50'
2:3 Karwot B. 63' (karny)
2:4 Cholewa 70'
2:5 Skóraś 90'

Ruch Stanowice: Szpyra - Faber, Kowalczyk (75' Nimcz), Los, Bartyzek - Mura, Morciniec, Steuer, Brona - Jonderko (35' Foik), Adleczki.

Zryw Bzie: Salach - Koprjaniuk, Niesłańczyk, Pawełek, Karwot P. - Szymański (60' Karwot B.), Skóraś, Krypczyk (80' Domagała), Buchta R.(86' Trocha) - Granica (67' Janecki P.), Cholewa. Trener - Kamil Pająk.