Czwartek, 2 maja 2024

imieniny: Zygmunta, Atanazego, Anatola

Ważne zwycięstwo GKS-u z Rekordem Bielsko-Biała

18.05.2013 21:11 | 8 komentarzy | dam

18 maja GKS 1962 Jastrzębie podejmował na swoim boisku zespół Rekordu Bielsko-Biała, z którym wygrał 1:0. Sobotnie zwycięstwo podopiecznych Grzegorza Łukasika zapewniło GKS-owi pozycję lidera.

Jastrzębianie od początku meczu prezentowali się lepiej, choć Grzegorz Drazik miał niejedną okazję do interwencji. Dzięki trafieniu Tomasza Kocerby w 56. minucie gospodarze mogli się cieszyć ze zwycięstwa 1:0. Piłkarze GKS-u mieli kolejną groźną sytuację do zdobycia kolejnego gola w 71. minucie, kiedy uderzoną z bliska piłkę obronił bramkarz rywali, a dobita powędrowała nad poprzeczką. Pod koniec meczu zawodnicy z Bielska-Białej próbowali wyrównać wynik. Nie udało im się jednak wykorzystać dośrodkowania i rzutu rożnego.

GKS 1962 Jastrzębie - Rekord Bielsko-Biała 1:0 (0:0)
1:0 Tomasz Kocerba '56

GKS 1962 Jastrzębie: 22. Grzegorz Drazik - 2. Tomasz Lorenc, 4. Piotr Pacholski, 11. Mateusz Wrana, 3. Tomasz Kocerba - 9. Kamil Duda (60. 13. Tomasz Musioł), 7. Kamil Gorzała, 20. Damian Tront, 10. Bartosz Hajczuk - 8. Kamil Jadach (90. 5. Adrian Kopacz), 18. Paweł Gryta (60. 16. Patryk Dudziński). Trener - Grzegorz Łukasik.

Rekord Bielsko-Biała: Rekord: 62. Łukasz Chwałka - 2. Piotr Jaroszek, 4. Dariusz Rucki, 6. Damian Stolarczyk (64. 14. Dawid Ogrocki), 10. Krystian Papatanasiu (78. 19. Michał Bojdyr) - 13. Kamil Jaroś (56. 9. Krzysztof Koczur), 8. Andrzej Maślorz, 20. Mateusz Żyła, 21. Mateusz Gaudyn - 17. Mieczysław Sikora (70. 18. Dmytro Pidczenko), 77. Bartosz Woźniak. Trener - Ireneusz Kościelniak.