Sobota, 4 maja 2024

imieniny: Floriana, Moniki, Grzegorza

Zryw przegrał z Polonią. Szansę na awans maleją

28.05.2013 10:37 | 0 komentarzy | jus

W niedzielę rozgrywany był mecz między Zrywem Bzie a Polonią Niewiadom. Zawodnikom z Bzia tylko raz udało się pokonać bramkarza z Polonii. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:4.

Mecz rozgrywany był na murawie przy Spółdzielczej w Bziu, ale nawet przewaga własnego boiska nie pomogła Zrywowi w tym pojedynku. Wygranie niedzielnego spotkania dawało szansę na nawiązanie kontaktu z czołówką tabeli.

Pierwsi szansę na objęcie prowadzenia w meczu mieli gospodarze, ale nie wykorzystał jej Kamil Granica, który przestrzelił. Później inicjatywę przejęli przyjezdni i to oni dzięki Robertowi Gaszce mogli cieszyć się z pierwszej bramki. Kolejną bramkę dla Polonii zdobył Sobola, który przy rzucie karnym zmienił tor lotu piłki i trafił w światło bramki. Pierwszego gola dla Zrywu zdobył Kamil Granica w 43. minucie. Po przerwie już tylko goście zdobywali gole. Trafiali dla nich Cuber i Mika.

Zryw Bzie - Polonia Niewiadom 1:4 (1:2)