Niedziela, 5 maja 2024

imieniny: Ireny, Waldemara, Piusa

Piłkarze GKS-u pewnie pokonali drużynę z Katowic

02.09.2013 16:12 | 0 komentarzy | jus

Piłkarze GKS-u Jastrzębie, w sobotę rozgromili na swoim boisku beniaminka ligi, Podlesiankę Katowice. Spotkanie zakończyło się wynikiem 6:0.

W sobotę na stadionie miejskim, rozegrano mecz między GKS-em 1962 Jastrzębie a Podlesianką Katowice. Jastrzębska drużyna już w 24. minucie osiągnęła prowadzenie po trafieniu Patryka Dudzińskiego. Po jego podaniu w kolejnego gola strzelił Kamil Gorzała. Mimo dwupunktowej przewagi, nie zapowiadało się, że miejscowy GKS osiągnie tak wysokie zwycięstwo.

Druga połowa rozpoczęła się od gola Kamila Jadacha, który już w 46. minucie przechytrzył bramkarza Podlesianki Katowice. Następny gol padł po rzucie rożnym, kiedy piłka odbita głową Tomasza Kocerby, wpadła między słupki. W 66. minucie zawodnicy Podlesianki Katowice mieli szansę na zdobycie swojego pierwszego. Piłka minęła jednak poprzeczkę. Drużyna gości, mimo okazji nie potrafiła wykończyć żadnej sytuacji golem. W 74. minucie dzięki Tomaszowi Musiałowi, jastrzębski klub ponownie powiększył prowadzenie. W doliczonym czasie gry, piłkarze GKS-u także nie mieli litości dla gości i podnieśli wynik na 6:0.

W przyszłym tygodniu podopieczni trenera Grzegorza Łukasika, zagrają na wyjeździe z Góralem Żywiec.

GKS 1962 Jastrzębie - Podlesianka Katowice 6:0 (2:0)
1:0 Patryk Dudziński '24
2:0 Kamil Gorzała '42
3:0 Kamil Jadach '46
4:0 Tomasz Kocerba '52
5:0 Tomasz Musioł '74
6:0 Patryk Dudziński '90