Sobota, 18 maja 2024

imieniny: Eryka, Aleksandry, Feliksa

Zwycięstwo GKS-u 1962 w ostatnich minutach

30.03.2014 19:21 | 7 komentarzy | dam

W sobotnim meczu, piłkarze GKS 1962 Jastrzębie wygrali z Fortecą Świerklany 1:0. Wynik rozstrzygnięty został w 90. minucie, bowiem dopiero wtedy padła jedyna bramka w tym spotkaniu.

Jastrzębianie od początku meczu przeważali na boisku. Nie przekładało się to jednak na bramki. W ciągu prawie 90. minut gry, żadnej z drużyn nie udało się strzelić żadnego gola. W ostatniej minucie regulaminowego czasu gry, sytuację przed polem karnym wykorzystał Kamil Gorzała, który mocnym strzałem pokonał bramkarza ze Świerklan.

GKS 1962 Jastrzębie - Forteca Świerklany 1:0 (0:0)
1:0 Kamil Gorzała '90

GKS 1962 Jastrzębie: Deege – Lorenc, Pacholski, Szymura, Zajączkowski, Jadach, Gorzała, Tront, Kopacz, Weis (73. Szczęch), Caniboł (69. Dudziński).

Forteca Świerklany: Huzarewicz – Sudoł, Radosław Żbikowski(75Mrowiec), Kozik, Uliarczyk, Wróblewski, Kuczok, Musiolik (90. Michalik), Pająk, Szypuła (65. Bochenek), Zmuda (80. Jóżwiak).