Sobota, 4 maja 2024

imieniny: Floriana, Moniki, Grzegorza

Zwycięstwo z Drzewiarzem i awans do 3 ligi

10.05.2014 22:32 | 10 komentarzy | dam

GKS 1962 Jastrzębie wygrał w sobotę z Drzewiarzem Jasienica 4:0 i tym samym zapewnił sobie awans do trzeciej ligi. Po meczu piłkarze i kibice świętowali.

Pierwsza połowa nie przyniosła nic ciekawego. Kibice na pierwszego gola musieli czekać do 61. minuty. Wynik otworzył Kamil Gorzała, a później do bramki rywala trafiali jeszcze Dominik Szczęch, Dawid Weis i Tomasz Lorenc. Wysokie zwycięstwo jeszcze bardziej ucieszyło i tak zadowolonych piłkarzy GKS-u. Do awansu do trzeciej ligi wystarczył bowiem tylko remis.

Po meczu piłkarze wyciągnęli szampany i razem z kibicami cieszyli się z awansu.

GKS 1962 Jastrzębie - Drzewiarz Jasienica 4:0 (0:0)
1:0 Kamil Gorzała '61
2:0 Dominik Szczęch '68
3:0 Dawid Weis '74
4:0 Tomasz Lorenc '80

GKS 1962 Jastrzębie: Deege - Lorenc (89. Duda), Pacholski, Szymura, Zajączkowski - Kopacz, Gorzała, Musioł (63. Szczęch), Dudziński (63. Weis) - Jadach, Caniboł (76. Horubała)

Drzewiarz Jasienica: Michałowski - Kliber, Rucki, Basiura, Romanowicz - Płoszaj (72' Pawlus), Łoś (54' Kozielski), Sekuła, Jakowenko, Struś (65' Borutko) - Król (50' Siuda)