Niedziela, 19 maja 2024

imieniny: Iwa, Piotra, Celestyna

Wygrana GKS-u. Caniboł z Hat-Trickiem

23.08.2014 11:21 | 0 komentarzy | dam

GKS 1962 Jastrzebie wygrał w minioną środę z drużyną Skalnika Gracze. Jastrzębianie zwycięstwo zawdzięczają między innymi trzeom golom Wojciecha Caniboła.

Zdjęcie archiwalne

Pierwszy gol padł już w 3. minucie. Jego autorem był Wojciech Caniboł. Kilka minut później za sprawę rzutu karnego za zagranie ręką, jastrzębianie objęli dwubramkowe prowadzenie. Egzekutorem karnego był strzelec pierwszej bramki. Gospodarze spotkania, czyli Skalnik Gracze, jeszcze przed przerwą zdołali wyrównać na 2:2.

Na drugą połowę jastrzębianie wyszli z zmienionym składzie. Na boisku pojawił się Kamil Gorzała i Dominik Szczęch. Ten drugi zanotował dwie asysty. Piłkarze Grzegorza Łukasika strzelili jeszcze dwie bramki. Pierwszą w 47. minucie strzelił ponownie Wojciech Caniboł. Kolejna padła w 67 minucie i była autorstwem Adriana Kopacza.

Skalnik Gracze - GKS 1962 Jastrzębie 2:4 (2:2)
0:1 Caniboł 3'
0:2 Caniboł 11'. (karny)
1:2 Mroziński 28'
2:2 Mroziński 35'
2:3 Caniboł 47'
2:4 Kopacz 67'

Skalnik Gracze: P. Kowalczyk - Stojko, Rogan, Ficoń, T. Kowalczyk - Mroziński, Płaza, Paciorek, Lenkiewicz - Wawrzyniak, Stępień.

GKS 1962 Jastrzębie: Drazik - Zajączkowski, Pacholski, Szymura, Lorenc (68. Duda) - Kopacz, Tront, Hajczuk (46. Gorzała), Weis (46. Szczęch) - Caniboł, Jadach (75. Wojtków).