Czwartek, 2 maja 2024

imieniny: Zygmunta, Atanazego, Anatola

Wygrana z Bielsko-Białą na początek sezonu

05.10.2014 21:16 | 0 komentarzy | dam

Jastrzębski Węgiel wygrał u siebie 3:0 z BBTS Bielsko-Biała podczas sobotniego meczu inaugurującego PlusLigę. MVP spotkania został Patryk Czarnowski.

W pierwszym secie gra po obu stronach boiska była była wyrównana. Bielszczanie zmuszali jastrzębian do wysiłku. Pomarańczowi ostatecznie wygrali nie znacznie pierwszą odsłonę 25:23.

W drugiej i trzeciej partii dominacja jastrzębian była widoczna. Debiutujący w roli trenera BBTS-u, Piotr Gruszka, nie zdołał wykrzesać więcej ze swojego zespołu. Drugiego i trzeciego seta siatkarze Jastrzębskiego Węgla wygrali 25:18.