9 bramek JKH GKS Jastrzębie. Dobra passa trwa

19.10.2014 22:40 | 0 komentarzy | dam

Wysokim zwycięstwem wygrali piątkowe spotkanie hokeiści JKH GKS Jastrzębie. Drużynę Polonii Bytom pokonali strzelając im 9 bramek i nie tracąc ani jednej.

Faworytem spotkanie byli jastrzębianie. Przewagę widać było na lodowisku, ale udokumentowanie jej trwało 15 minut. Wtedy właśnie pierwszą, i jedyną w tej tercji, bramkę strzelił Łukasz Nalewajka.

W drugiej odsłonie jastrzębianie szybko wzięli się do powiększania przewagi. Najpierw w 22. minucie krążek do bramki Polonii wrzucił Mateusz Bryk, a chwilę później trzeciego gola dołożył Tomasz Kulas. Dominacja JKH był znacząca. Na listę strzelców zapisali się jeszcze Mateusz Rompkowski, Leszek Laszkiewicz i Artem Bondariev.

Trzecia tercja była formalnością. Jastrzębianie grali spokojniej i zdążyli swoich rywalom zaaplikować jeszcze 3 gole. Strzelcami byli Mateusz Danieluk, drugi raz Leszek Laszkiewicz oraz Jan Steber.

JKH GKS Jastrzbie - TMH Polonia Bytom 9:0 (1:0, 5:0, 3:0)
1:0 - 14:09 - Łukasz Nalewajka - Radosław Nalewajka, Kamil Górny
2:0 - 21:50 - Mateusz Bryk - Artem Bondariev
3:0 - 22:12 - Tomasz Kulas - Mateusz Bryk, Artem Bondariev
4:0 - 30:41 - Mateusz Rompkowski - Roman Němeček, Petr Polodna (5/3)
5:0 - 30:57 - Leszek Laszkiewicz - Petr Polodna, Mateusz Rompkowski (5/4)
6:0 - 36:36 - Artem Bondariev - Tomasz Kulas, Filip Drzewiecki
7:0 - 55:49 - Mateusz Danieluk - Michal Plichta, Tomáš Protivný
8:0 - 57:25 - Leszek Laszkiewicz - Mateusz Rompkowski, Filip Drzewiecki
9:0 - 58:50 - Jan Steber - Tomáš Protivný, Mateusz Danieluk (5/4)

JKH GKS Jastrzębie: Odrobny (Feć) - Němeček, Rompkowski, Laszkiewicz, Polodna, Bordowski - Aleksyuk, Protivný, Plichta, Steber, Danieluk - Bryk, Pastryk, Kulas, Bondariev, Drzewiecki - Kantor, Górny, R. Nalewajka, Ł. Nalewajka, Marzec.

TMH Polonia Bytom: Suczkow (od 40:01 Kraus) - Andrejkiw, Valečko, Fabry, Salamon, Meidl - Bigos, Banaszczak, Przygodzki, Słodczyk, Dołęga - Owczarek, Stępień, Kłaczyński, Bucenko, Demjaniuk - Dorszewski, Araya, Wieczorek, Wąsiński, Dybaś.