Czwartek, 2 maja 2024

imieniny: Zygmunta, Atanazego, Anatola

Remis z Bielskiem. Zapowiadało się dobrze

03.11.2014 11:00 | 0 komentarzy | dam

Piłkarze GKS-u 1962 Jastrzębie zremisowali z Rekordem Bielsko-Biała 2:2. W pierwszej połowie jastrzębianie prowadzili 2:0, ale ich rywale zdołali wyrównać.

Jastrzębianie na początku pierwszej połowy mieli trudność z przedostaniem się w pole karny swoich rywali. Udało się to w 14. minucie, kiedy bramkę z wolnej strzelił Damian Tront. Dwie minuty później podopieczni Grzegorza Łukasika mogli cieszyć się z drugiej bramki.

Jastrzębianie z taką przewagę mogli grać nieco spokojnie. Ich rywalom udało się zdobyć pierwsza bramkę w 74. minucie z karnego (zagranie ręką). Zawodnicy Rekordu wykorzystali chwilę nie uwagi jastrzębian i dwie minuty później strzelili kolejnego gola.

GKS 1962 Jastrzębie - Rekord Bielsko-Biała 2:2 (2:0)
1:0 Tront, 14 min. (wolny)
2:0 Szymura, 17 min.
2:1 Maślorz, 74 min. (karny)
2:2 Olszowski, 76 min.

GKS 1962 Jastrzębie: Drazik - Zajączkowski, Pacholski, Szymura, Kocerba - Kopacz, Tront, Gorzała, Szczęch (69. Hajczuk) - Jadach, Weis (86. Duda),

Rekord Bielsko-Biała: Góra - Szymański, Olszowski (83. Hanzel), Sobik, Wasiluk, Profic, Żołna (66. Sikora), Bojdys, Maślorz, Rucki, Woźniak (66. Cybulski).