Sobota, 18 maja 2024

imieniny: Eryka, Aleksandry, Feliksa

Pewnie z Politechniką. Trzy punkty dla JW

26.01.2015 11:58 | 0 komentarzy | dam

W niedzielę, 25 stycznia, siatkarze Jastrzębskiego Węgla rozegrali na własnej hali spotkanie z Politechniką Warszawską. Jastrzębianie wygrali pewnie, bo 3:0.

Na początku meczu lepiej radzili sobie przyjezdni z Warszawy. To oni mieli kilka punktów przewagi. Siatkarze Jastrzębskiego Węgla zdołali jednak odrobić straty i wygrać pierwszego seta. Kolejne dwa sety to początkowo wyrównana walka. Z czasem jednak w lepszej dyspozycji byli jastrzębianie, którzy ostatecznie wygrali dwie odsłony ze sporym zapasem punktów (25:18 i 15:16).

Jastrzębski Węgiel - AZS Politechnika Warszawska 3:0 (25:23, 25:18, 25:16)

Jastrzębski Węgiel: Gierczyński, Pajenk, Malinowski, Masny, Kosok, Quesque, Wojtaszek (libero) oraz Łasko, Filippov

AZS Politechnika Warszawska: Lipiński, Mikołajczak, Depowski, Lemański, Świrydowicz, Szalpuk, Olenderek (libero) oraz Bieńkowski, Śliwka, Radomski, Filip, Sacharewicz