Sobota, 18 maja 2024

imieniny: Eryka, Aleksandry, Feliksa

Pewna wygrana Pomarańczowych z Effectorem Kielce

06.02.2015 18:30 | 0 komentarzy | dam

Jastrzębianie pewnie wygrali spotkanie z Effektorem Kielce, które odbyło się w środę 4 lutego. MVP spotkania został Mateusz Malinowski.

Siatkarze Jastrzębskiego Węgla dobrze rozpoczęli mecz. Kilkupunktowa przewaga została zniwelowana po pierwszej przerwie, ale później jastrzębianie odrobili straty i pewnie "szli" po wygraną w secie.

Drugie set to pewna dominacja Pomarańczowych. Pierwsze punkty zdobyli siatkarze z Kielc, ale jastrzębianie szybko pozbawili ich marzeń o wygraniu seta i wygrali go 25:16.

Początek trzeciej partii był bardziej wyrównany, ale podopieczni Roberto Piazzy rozpędzeni wynikiem z poprzedniego seta pewnie i systematycznie zaczęli powiększać przewagę po pierwszej przerwie. Ich rywale byli bezradni. Jastrzębianie wygrali 25:16.

Effector Kielce - Jastrzębski Węgiel 0:3 (22:25, 16:25, 16:25)

Effector Kielce: Bieniek, Pająk, Krzysiek, Maćkowiak, Buchowski, Staszewski, Sufa (libero) oraz Takvam, Jungiewicz, Janusz, Penczev

Jastrzębski Węgiel: Gierczyński, Masny, Pajenk, Czarnowski, Quesque, Malinowski, Wojtaszek (libero) oraz Kosok, Filippov, Kańczok