Piątek, 3 maja 2024

imieniny: Marii, Aleksandra, Stanisława

Jastrzębski Węgiel przegrał z Gdańskiem

17.02.2015 10:37 | 3 komentarze | dam

Przegraną 1:3 zakończyło się spotkanie Jastrzębskiego Węgla z Lotosem Trefl Gdańsk. MVP spotkania został Mateusz Mika.

Niedzielne spotkanie było wyrównane. Pierwszy set z pięciopunktową przewagą wygrali gdańszczanie. W drugim to siatkarze Jastrzębskiego Węgla cieszyli się z wygranej (23:25). Kolejna partia pokazała jednak, że w lepszej formie są zawodnicy Lotosu Trefl Gdańsk, którzy tym razem wygrali z większą przewagę bo 25:17. Jastrzębianie ostatnią szanse mieli w kolejnym secie. Walka toczyła się punkt za punkt i szczególnie emocjonująca była końcówka.  Minimalnie lepsi okazali się gdańszczanie, którzy wygrali 20:28.

LOTOS Trefl Gdańsk – Jastrzębski Węgiel 3:1 (25:20, 23:25, 25:17, 30:28)

LOTOS Trefl Gdańsk: Troy, Falaschi, Gawryszewski, Grzyb, Schwarz, Mika, Gacek (libero) oraz Czunkiewicz, Schulz, Ratajczak.

Jastrzębski Węgiel: Łasko, Gierczyński, Pajenk, Masny, Kosok, Quesque, Wojtaszek (libero) oraz Malinowski, Filippov, Popiwczak, Kańczok.