Piątek, 17 maja 2024

imieniny: Sławomira, Paschalisa, Weroniki

Lubin znowu lepszy. Tym razem w play-off

26.02.2015 09:54 | 18 komentarzy | dam

Jastrzębski Węgiel przegrał pierwszy mecz fazy play-off. Ich rywalem był Cuprum Lubin, który wygrał 3:0.

Mecz dobrze rozpoczął się dla jastrzębian. Wszystko wskazywało, że wygrają pierwszy set, ale pod koniec ich rywale doprowadzili do remisu i w końcówce okazali się lepsi (28:26).

Lubinanie ożywieni wygraną zaczęli pewniej atakować w kolejnej odsłonie i prawie przez cały czas byli na prowadzeniu. Ponownie końcówka seta należała do rywali JW (25:22).

Na pierwszej przerwie technicznej trzeciego seta jastrzębianie byli na prowadzeniu. Siatkarze Cuprum Lubin szybko jednak odrobili straty i znowu to jastrzębianie musieli gonić wynik. Lubinianie wykorzystali drugą piłkę meczową i wygrali 25:22, a cały mecz 3:0.

Cuprum Lubin - Jastrzębski Węgiel 3:0 (28:26, 25:22, 25:22)

Cuprum Lubin: Borovnjak, Trommel, Paszycki, Kadziewicz, Romać, Łomacz, Rusek (libero) oraz Gorzkiewicz

Jastrzębski Węgiel: Łasko, Gierczyński, Pajenk, Masny, Czarnowski, Quesque, Wojtaszek (libero) oraz Malinowski, Filippov, Kosok, Popiwczak