Piątek, 17 maja 2024

imieniny: Sławomira, Paschalisa, Weroniki

Pomarańczowi pokonali Cuprum Lubin

01.03.2015 21:55 | 0 komentarzy | dam

Siatkarze Jastrzębskiego Węgla wygrali w meczu play-off z drużyną Cuprum Lubin 3:1. Wcześniej spotkania z lubinianami przegrywali.

Pierwszy set zapowiadał scenariusz podobny z poprzednich meczu, czyli lepszą dyspozycję zawodników z Lubina. Jastrzębianie odrodzili się w połowie drugiej odsłony i odrobili znaczą ilość punktów. Walka trwała do ostatnich chwil, kiedy to drugiego seta zakończyli podopieczni Roberto Piazzy (30:28). Trzeci set znowu lepiej zaczął się dla zawodników Cuprum Lubin, ale jastrzębianie czuli się pewniej i nawiązali równą walkę, aż w końcu to ich rywale musieli gonić wynik. Podobnie było w czwartym secie. Tym razem jastrzębianie wygrali i zawalczą kolejny raz z drużyną z Lubina.

Jastrzębski Węgiel - Cuprum Lubin 3:1 (19:25, 30:28, 25:17, 25:20)

Jastrzębski Węgiel: Łasko, Gierczyński, Masny, Pajenk, Czarnowski, Quesque, Wojtaszek (libero) oraz Malinowski, Kosok, Filippov, Kańczok

Cuprum Lubin: Borovnjak, Trommel, Paszycki, Kadziewicz, Romać, Łomacz, Rusek (libero) oraz Gorzkiewicz, Łapszyński, Gromadowski