Poniedziałek, 6 maja 2024

imieniny: Judyty, Juranda, Benedykty

Pewne zwycięstwo GKS-u 1962 w Częstochowie

05.05.2015 10:32 | 0 komentarzy | dam

Jastrzębianie po raz drugi w tym sezonie pokazali, że są w lepszej formie niż Skra Częstochowa. Podopieczni Grzegorza Łukasika wygrali 3:0 i zgarnęli komplet punktów.

Mecz zaczął się układać po myśli zawodników GKS 1962 Jastrzębie dopiero pod koniec pierwszej połowy. Wtedy to zawodnik Skry Częstochowa dostał drugą żółtą i konsekwencji czerwoną kartkę. Osłabienie przeciwnika wykorzystał w 45. minucie Damian Tront, który przelobował bramkarza rywali i zdobył pierwszą bramkę.

Szczęście uśmiechnęło się do jastrzębian zaraz po rozpoczęciu drugiej połowy. W 50. minucie samobójczą bramkę strzelił Szwarga. Było już 2:0. W 88. minucie dobrą formę GKS-u potwierdził Wojeciech Caniboł, trafiając trzecią bramkę.

Skra Częstochowa - GKS 1962 Jastrzębie 0:3 (0:1)
0:1 Tront, 45 min.
0:2 Szwarga, 50 min. (samobójczy)
0:3 Caniboł, 88 min.

Skra Częstochowa: Procek - Gerega (46. Kowalski), Woldan, Szwarga, Tomczyk - Ogłaza (46. Nowak), Adrian Musiał, Nocoń (70. Łazowski), Kardas (46. Piwiński) - Sobala, Andrzejewski.

GKS 1962 Jastrzębie: Drazik - Szymura, Zajączkowski (67. Kawula), Pacholski, Kulawiak (3. Lorenc) - Mazurkiewicz (62. Szczęch), Gorzała (74. Musioł), Tront, Weis - Caniboł, Jadach.