Sobota, 18 maja 2024

imieniny: Eryka, Aleksandry, Feliksa

Bezproblemowo z Opolem. 7 bramek JKH

28.08.2015 10:09 | 1 komentarz | dam

7:2 wygrali hokeiści JKH GKS Jastrzębie w sparingowym meczu z Orlikiem Opole. Eksperymentalne ustawienie jastrzębian nie przeszkodziło im w odniesieniu wysokiego zwycięstwa.

Mecz rozpoczął się dosyć ospale. Pierwsza bramka padła dopiero w 20. minucie, a jej autorem był Tomas Semrad z JKH. Druga odsłona dla tego zawodnika zaczęła się wyśmienicie, bo już w 29. minucie mógł się cieszyć z hat-tricka i wyniku 3:0. W tej tercji strzelali jeszcze Radosław i Łukasz Nalewajka, Vladimir Lukacik oraz Michael Cichy dla Opola.

Mimo już ustalonego wyniku gry, trzecia tercji obfitowała w groźne akcje. Ozdobą tej odsłony był pojedynek Richarda Bordowskiego z Kamilem Dolnym. Czech dosadnie "wyjaśnił" sytuację pięściami. W tej odsłonie bramki strzelali jeszcze Michael Cichy oraz Vladimir Lukacik dla JKH.

JKH GKS Jastrzębie - Orlik Opole 7:2 (1:0, 5:1, 1:1)
1:0 - 19:40 - Tomáš Semrád - Łukasz Nalewajka
2:0 - 24:56 - Tomáš Semrád - Martin Janáček, Tomasz Kulas (5/4)
3:0 - 28:12 - Tomáš Semrád - Martin Janáček, Radosław Nalewajka (5/4)
4:0 - 30:49 - Radosław Nalewajka - Łukasz Nalewajka, Jakub Schejbal (5/4)
5:0 - 31:03 - Vladimír Lukáčik - Richard Bordowski, Radosław Nalewajka
6:0 - 36:54 - Łukasz Nalewajka - Radosław Nalewajka
6:1 - 38:37 - Michael Cichy