Czwartek, 2 maja 2024

imieniny: Zygmunta, Atanazego, Anatola

GKS 1962 wygrywa z Bełkiem 2:1

10.04.2016 10:39 | 2 komentarze | dam

Piłkarze Grzegorza Łukasika pokonali w minioną sobotę drużynę LKS-u Bełk. Jastrzębianie wygrali 2:1, choć mało brakowało, a meczy zakończyłby się wynikiem 2:0.

GKS 1962 od początku mecz budował swoją przewagę na boisku. Pierwsze efekty przyszło po 30 minutach gry. Najpierw w 34. minucie z bliskiej odległości do bramki trafił Wojciech Caniboł, a już dwie minuty później jastrzębianie znowu cieszyli się z gola. Tym razem bramkarza rywali pokonał Kamil Jadach.

W drugiej połowie jastrzębianie grali w dziesiątkę. W 54. minucie za drugą żółtą kartkę zejść musiał Oskar Mazurkiewicz. To najwidoczniej nieco pomogło piłkarzom z Bełka, bo w doliczonym czasie gry zdobyli kontaktowego gola (2:1).

GKS 1962 Jastrzębie - LKS Bełk 2:1 (2:0)
1:0 -  Caniboł (34 min.)
2:0 -  Jadach   (36 min.)
2:1 -  Winkler  (90 min)

GKS 1962 Jastrzębie: Drazik - Kulawiak, Łyżwa, Szymura, Mazurkiewicz - Tront, Musioł (60. Gorzała), Jadach (60. Zajączkowski), Weis - Caniboł (90. Kocerba), Szczepan (74. Szczęch).

LKS Bełk: Mazur - D. Semeniuk, Wrana, Kaczmarczyk, Stryczek (60. Duda) - Rasek (74. B. Semeniuk), Najdyszak, Dymowski, Olczak - Winkler, Bysiec.