Piątek, 3 maja 2024

imieniny: Marii, Aleksandra, Stanisława

GKS pokonał Piasta II Gliwice. "Ważne zwycięstwo"

28.04.2016 09:11 | 0 komentarzy | dam

Jastrzębianie pokonali w środę na wyjeździe drużynę Piasta II Gliwice. Podopieczni Grzegorza Łukasika strzelili 3 gole, nie tracąc ani jednej bramki. To bardzo ważne zwycięstwo.

W pierwszej połowie jastrzębianie dominowali na boisku. To piłkarze GKS-u mieli więcej okazji do strzelenia bramek. Pierwsza padła jednak dopiero w 44. minucie. Po strzale Caniboła w słupek, piłkę dobił Oskar Mazurkiewicz i strzelił przeciwnikom "bramkę do szatni".

Dobra passa strzelca bramki przeniosła się na drugą połowę, bo już w 50. minucie ponownie celny strzał oddał Mazurkiewicz. Jastrzębianie prowadzili już 2:0. W ostatniej minucie regulaminowego czasu gry do gola zdobył jeszcze Piotr Pacholski.

Piast II Gliwice - GKS 1962 Jastrzębie 0:3 (0:1)
0:1 - Mazurkiewicz (44 min.)
0:2 - Mazurkiewicz (50 min.)
0:3 - Pacholski (90 min.)

Piast II Gliwice: Rusov - Bedziszak, Kursa, Dziczek, Piewko, Gabrych, Ruda, Budzik, Okraszewski, Gol, Kraska.

GKS 1962 Jastrzębie: Drazik - Kulawiak, Pacholski, Szymura, Mazurkiewicz – Zajączkowski (82. Szczęch), Musioł, Weis, Szczepan - Caniboł (88. Ali), Jadach (46. Gorzała).