Piątek, 3 maja 2024

imieniny: Marii, Aleksandra, Stanisława

GKS wygrywa sparing z Pniówkiem Pawłowice

25.07.2016 08:50 | 0 komentarzy | dam

GKS 1962 Jastrzębie wygrał sparing z Pniówkiem Pawłowice 1:0. Jedyną bramkę na początku rozgrywanego w sobotę meczu strzelił Damian Tront.

Jastrzębianie lepiej prezentowali się w pierwszej połowie. Piłkarze Jarosława Skrobacza kontrolowali grę i nie dopuszczali pawłowiczan pod własną bramkę. Rywale GKS-u tylko raz zagrozili bramce Grzegorza Drazika. W 21. minucie jedyną bramkę w meczu zdobył z rzutu wolnego Damian Tront.

W drugiej połowie trener GKS-u, Jarosław Skrobacz, wprowadził na boisko kilku młodych zawodników, przez do głosu doszli pawłowiczanie. Nie udało się im jednak na tyle zagrozić bramce GKS-u, by chociaż wyrównać wynik meczu.

GKS 1962 Jastrzębie – Pniówek Pawłowice Śląskie 1:0 (1:0)
1:0 - Damian Tront (21 min.)

GKS 1962 Jastrzębie (I połowa): Drazik - Mazurkiewicz, Kawula, Szymura, Kulawiak, Kopacz, Szczęch, Tront, Ali, Jadach, Szczepan.

GKS 1962 Jastrzębie (II połowa): Świerczek - Zajączkowski, Pacholski, Kawula (58` Mizia), Kulawiak (58` Gwóżdż), Tront (61` Wowra), Wójcik, Mazurkiewicz (61` Trąd), Dzida, Miczek, Caniboł