GKS 1962 Jastrzębie rozgromił Gołkowice

08.09.2016 16:41 | 5 komentarzy | dam

Aż 11 bramek strzelili piłkarze GKS-u 1962 Jastrzębie w meczu Podokręgowego Pucharu Polski z KS 27 Gołkowice. Czterokrotnie jastrzębianie trafili do bramki z rzutu karnego. Spotkanie zakończyło się wynikiem 11:0.

Jastrzębianie atakowali rywali od początku meczu. Pierwsza bramka padła w 12. minucie, potem było już tylko łatwiej. Na listę strzelców pisali się Dominik Szczęch, Daniel Szczepan (dwa gole), Farid Ali (dwa gole z rzutu karnego).

Druga połowa rozpoczęła się od gola Dominika Szczęcha. Tak jak i w pierwszej połowie piłkarze GKS-u prawie cały czas byli przy piłce i dyktowali grę. Kolejny gol padł w 65. minucie z rzutu karnego. Tym razem trafienie zaliczył Tomasz Dzida. Jastrzębianie trafiali jeszcze 4 razy. Gole zdobyli Damian Zajączkowski, Adrian Kopacz oraz Wojciech Caniboł (dwa gole).

GKS 1962 Jastrzębie - KS 27 Gołkowice 11:0 (5:0)
1:0 - Dominik Szczęch (12 min.)
2:0 - Daniel Szczepan (21 min.)
3:0 - Farid Ali (25 min., rzut karny)
4:0 - Farid Ali (41 min., rzut karny)
5:0 - Daniel Szczepan (43 min.)
6:0 - Dominik Szczęch (46 min.)
7:0 - Tomasz Dzida (65 min., rzut karny)