środa, 1 maja 2024

imieniny: Józefa, Jeremiego, Lubomira

MKS Będzin wygrywa z JW. Zimny prysznic

27.10.2016 18:57 | 0 komentarzy | dam

Siatkarze Jastrzębskiego Węgla przegrali w swojej hali mecz z MKS Będzin. Była to pierwsza porażka JW w tym sezonie. Gdyby podopiecznym Marka Lebedewa udało się wygrać stanęliby na czele plusligowej tabeli.

Jastrzębianie nie rozpoczęli najlepiej meczu. Od początku do końca to goście byli na prowadzeniu. Pomarańczowi powalczyli jednak w drugim secie, kiedy po ciężkiej rywalizacji wygrali 31:29. To dawało sporą szansę na dobre kolejne odsłony.

Początek trzeciego seta był wyrównany. Im bliżej końca tym lepiej radzili sobie będzinianie i to ostatecznie oni wygrali kolejną partię (22:25). W ostatnim jak się okazało secie, rywale Jastrzębskiego Węgla nie dali szans Pomarańczowym. Od początku budowali swoją przewagę, która utrzymali już do końca spotkania (21:25).

Jastrzębski Węgiel – MKS Będzin 1:3 (21:25, 31:29, 22:25, 21:25)

Jastrzębski Węgiel: Muzaj (7), Kosok (9), Boruch (10), Touzinsky (6), Kampa (2), Hidalgo (15), Popiwczak (libero) oraz Strzeżek (11), Ernastowicz (5), Gil, Sobala i DeRocco

MKS Będzin: Waliński (12), Roberts (12), Kozub (3), Ratajczak (7), Rejno (7), Araujo (19), Potera (libero) oraz Seif, Piotrowski (2) i Peszko (6)