Niedziela, 27 listopada 2022

imieniny: Waleriana, Wirgiliusza, Ody

RSS

Jakie ligi powinni obstawiać amatorzy piłki nożnej?

23.09.2022 15:00 | 0 komentarzy | MK

Wśród wielu fanów sportu to właśnie piłka nożna budzi najwięcej emocji, kontrowersji i zdecydowanie najmocniej popycha w stronę obstawiania w Superbet zakłady bukmacherskie na ulubione drużyny. To jednak nie jest kluczem do sukcesu – słuchanie głosu serca zamiast rozsądku w przypadku zakładów nie zawsze jest dobrym pomysłem.

Jakie ligi powinni obstawiać amatorzy piłki nożnej?
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Wyrwani gracze mają swoje wybrane ligi, w które inwestują pieniądze i które znają na wylot jak własną kieszeń. Zazwyczaj jednak nie są to te same ligi, które najchętniej oglądają przed telewizorem, siedząc wygodnie na kanapie. A zatem jak się ustrzec błędów i jakie ligi najlepiej obstawiać, aby nie przegrać z kretesem?

Najlepsze ligi piłkarskie do obstawiania

Stali bywalcy SuperBet zakładów bukmacherskich mają swoje wybrane typy, jeśli chodzi o ligi piłkarskie. Znawcy tematu podpowiadają, że najlepszą opcją i szansą na wygranie większych pieniędzy jest szukanie zakładów w niższych ligach, wręcz niszowych, często też zagranicznych. Minusem jest fakt, że trzeba dobrze znać dany rewir piłkarski, żeby nie obstawiać w ciemno ani nie strzelać ślepakami. Często mecze w takich ligach również bywają nieprzewidywalne. Dlatego można wiele zyskać na wysokich kursach. Należy pamiętać, że jest to zawsze obarczone ryzykiem.

Mimo dobrych rad fachowców można bez większego trudu wytypować najczęściej i najchętniej obstawiane u bukmacherów ligi piłkarskie – nie ma zaskoczenia, że są to te najbardziej medialne. Często jednak na nich nie spotkamy tak wysokich kursów, jak w niższych ligach. Jeśli warunkiem uczestnictwa w takim wydarzeniu jest znawstwo tematu, to faktycznie, niektóre z nich są stworzone do obstawiania zakładów.

Najczęściej obstawiane zakłady bukmacherskie w piłce nożnej

Zaszczytne pierwsze miejsce zajmuje oczywiście Premier League, czyli angielska liga, uważana za jedną z najlepszych na świecie i jednocześnie dających największe wrażenia i emocje podczas śledzenia rozgrywek. Wśród najważniejszych drużyn wymienia się Liverpool, Chelsea, Manchester United czy Manchester City.

Na drugim miejscu znajduje się Bundesliga, czyli liga niemiecka, co do której również nie można mieć żadnych zastrzeżeń. Polakom jest bliska głównie ze względu na postać Roberta Lewandowskiego, który jeszcze do niedawna tam grał. Jednak z jego przenosinami do Barcelony na znaczeniu w naszym kraju z pewnością zyska…

…dzierżąca trzecie miejsce liga hiszpańska, czyli La Liga, która również od lat uznawana jest za jedną z najciekawszych i dającą kibicom wiele emocji do przeżywania.

Materiał zewnętrzny