Niedziela, 27 listopada 2022

imieniny: Waleriana, Wirgiliusza, Ody

RSS

25.09.2022 19:17 | 2 komentarze | (ak)

Podczas kilku ostatnich dni sympatycy futbolu emocjonowali się nie tylko meczami Ligi Narodów, ale także rywalizacją swoich drużyn w różnych klasach rozgrywkowych. Zapraszamy do lektury wielu ciekawych rezultatów, szeregu przetasowań w tabelach i zapowiedzi kolejnych spotkań.

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

II liga (PZPN)

Wyniki XII kolejki (24/25.09.2022)

  • GKS Jastrzębie – Śląsk Wrocław II 1:0 (1:0)
  • Wisła Puławy – KKS Kalisz 3:1 (1:1)
  • Znicz Pruszków – Stomil Olsztyn 0:2 (0:1)
  • Zagłębie Lubin II – Polonia Warszawa 1:2 (0:1)
  • Siarka Tarnobrzeg – Górnik Polkowice 2:0 (1:0)
  • Hutnik Kraków – Motor Lublin 1:3 (0:2)
  • Radunia Stężyca – Olimpia Elbląg 2:2 (2:1)
  • Kotwica Kołobrzeg – Garbarnia Kraków (mecz przełożony na 04.10.2022, wt 18:00)
  • Lech Poznań II – Pogoń Siedlce (mecz przełożony na 05.10.2022, śr 13:00)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Kotwica Kołobrzeg112923:9
2.Wisła Puławy122023:15
3.Polonia Warszawa112020:12
4.Znicz Pruszków122018:16
5.KKS Kalisz111921:15
6.GKS Jastrzębie121914:12
7.Olimpia Elbląg121818:13
8.Zagłębie Lubin II121820:25
9.Stomil Olsztyn121715:13
10.Górnik Polkowice121514:16
11.Garbarnia Kraków111423:22
12.Śląsk Wrocław II121315:20
13.Radunia Stężyca121222:25
14.Siarka Tarnobrzeg121219:26
15.Lech Poznań II111117:19
16.Pogoń Siedlce111014:19
17.Hutnik Kraków121020:29
18.Motor Lublin121012:22

Zapowiedź zaległego meczu I kolejki (28.09.2022)

Polonia Warszawa – KKS Kalisz (śr 19:10).

Zapowiedź XIII kolejki (30.09/02.10.2022)

Garbarnia Kraków – Zagłębie Lubin II (pt 15:00), Śląsk Wrocław II – Znicz Pruszków (sb 13:00), Olimpia Elbląg – Kotwica Kołobrzeg (sb 14:30), Stomil Olsztyn – Lech Poznań II (sb 15:00), Pogoń Siedlce – Wisła Puławy (sb 15:00), Motor Lublin – Siarka Tarnobrzeg (sb 17:00), Górnik Polkowice – Radunia Stężyca (sb 18:00), Polonia Warszawa – GKS Jastrzębie (nd 18:00), KKS Kalisz – Hutnik Kraków (nd 19:00).


III liga – grupa 3 (PZPN)

Wyniki IX kolejki (24.09.2022)

  • Odra Wodzisław Śląski – Ślęza Wrocław 3:2 (2:1)
  • Pniówek Pawłowice – Chrobry Głogów II 1:3 (1:1)
  • Miedź Legnica II – Stal Brzeg 6:1 (4:1)
  • Carina Gubin – Górnik Zabrze II 0:5 (0:2)
  • Polonia Bytom – Stilon Gorzów Wlkp. 2:1 (2:1)
  • Polonia Nysa – Raków Częstochowa II 0:1 (0:0)
  • Lechia Zielona Góra – MKS Kluczbork 0:0
  • Warta Gorzów Wlkp. – Rekord Bielsko-Biała 0:5 (0:3)
  • LKS Goczałkowice – Gwarek Tarnowskie Góry 0:1 (0:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Raków Częstochowa II92525:5
2.Polonia Bytom91817:11
3.Rekord Bielsko-Biała91722:11
4.Górnik Zabrze II91722:15
5.Gwarek Tarnowskie Góry91714:9
6.Lechia Zielona Góra91712:12
7.Pniówek Pawłowice91521:15
8.Ślęza Wrocław91322:18
9.MKS Kluczbork91118:16
10.Polonia Nysa91114:16
11.Odra Wodzisław Śląski91116:19
12.Carina Gubin91112:18
13.Warta Gorzów Wlkp.9108:18
14.Chrobry Głogów II9911:15
15.LKS Goczałkowice9910:14
16.Stilon Gorzów Wlkp.9711:17
17.Miedź Legnica II9512:20
18.Stal Brzeg945:23

Zapowiedź X kolejki (01/02.10.2022)

Raków Częstochowa II – Carina Gubin (sb 12:00), Chrobry Głogów II – LKS Goczałkowice (sb 14:30), Stal Brzeg – Odra Wodzisław Śląski (sb 15:00), Polonia Nysa – Ślęza Wrocław (sb 15:00), Lechia Zielona Góra – Polonia Bytom (sb 15:00), Stilon Gorzów Wlkp. – Miedź Legnica II (sb 15:30), Gwarek Tarnowskie Góry – Warta Gorzów Wlkp. (sb 16:00), MKS Kluczbork – Rekord Bielsko-Biała (sb 16:00), Górnik Zabrze II – Pniówek Pawłowice (nd 12:00).


IV liga – grupa 2 (Śląski ZPN)

Wyniki VIII kolejki (24/25.09.2022)

  • Unia Racibórz – Orzeł Łękawica 0:2 (0:1)
  • MKS Lędziny – Unia Turza Śląska 3:0 (2:0)
  • Decor Bełk – Gwarek Ornontowice 4:3 (2:2)
  • ROW Rybnik – Czechowice-Dziedzice 3:2 (1:1)
  • GKS Tychy II – Kuźnia Ustroń 2:0 (0:0)
  • Polonia Łaziska Górne – LKS Czaniec 1:0 (0:0)
  • Drzewiarz Jasienica – Błyskawica Drogomyśl 0:0
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Spójnia Landek 0:2 (0:1)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Polonia Łaziska Górne82014:2
2.Unia Turza Śląska81816:7
3.Czechowice-Dziedzice81613:7
4.Podbeskidzie Bielsko-Biała II71416:6
5.GKS Tychy II81311:8
6.ROW Rybnik81217:15
7.Gwarek Ornontowice81216:18
8.Spójnia Landek81118:12
9.Decor Bełk81014:14
10.Błyskawica Drogomyśl8109:9
11.LKS Czaniec71010:11
12.MKS Lędziny8911:15
13.Orzeł Łękawica889:14
14.Unia Racibórz8610:20
15.Drzewiarz Jasienica847:19
16.Kuźnia Ustroń847:21

Zapowiedź IX kolejki (01.10.2022)

ROW Rybnik – Decor Bełk (sb 15:00), Unia Turza Śląska – Czechowice-Dziedzice (sb 15:00), Kuźnia Ustroń – Unia Racibórz (sb 15:00), Błyskawica Drogomyśl – MKS Lędziny (sb 15:00), LKS Czaniec – Drzewiarz Jasienica (sb 15:00), Spójnia Landek – Polonia Łaziska Górne (sb 15:00), Gwarek Ornontowice – GKS Tychy II (sb 15:00), Orzeł Łękawica – Podbeskidzie Bielsko-Biała II (sb 15:00).