Niedziela, 27 listopada 2022

imieniny: Waleriana, Wirgiliusza, Ody

RSS

KARUZELA TRANSFEROWA – lato 2022 (część 4)

29.09.2022 17:29 | 0 komentarzy | (ak)

Drużyny z najniższego szczebla rozgrywek piłkarskich w czasie ostatniego okienka transferowego nie próżnowały i także „przemeblowały” swoje składy osobowe.

KARUZELA TRANSFEROWA – lato 2022 (część 4)
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

C klasa – gr. 1 (Podokręg Racibórz)

TS Górnik Pszów

Przybyli: Szymon Ostrzołek (Tworków), Kamil Mazur (Pietraszyn), Paweł Olbryś i Mateusz Foreiter (wolni zawodnicy), Patryk Romanowski (wznowił treningi).

Ubyli: Robert Szpak (Polonia Łaziska), Szymon Kubala (Skrbeńsko), Marcin Koczy i Kacper Ziętara (Górnik Radlin II).

LKS Tworków II

Przybyli: Adam Hince (Bojanów), Szymon Jureczka, Tomasz Ząbek, Kacper Skowron, Bartosz Sokół, Tymoteusz Kaszta i Krzysztof Czajka (wolni zawodnicy), Rafał Koterba (wznowił treningi).

Ubyli: Demirhan Cimen (Krzyżanowice II).

LKS Ruch Bolesław

Przybyli: Mateusz Cieniawa (Cyprzanów), Dominik Wielgus i Radosław Jurkowski (wolni zawodnicy), Tomasz Popela, Dawid Jacek i Łukasz Lisowski (wznowili treningi).

Ubyli: Patryk Ćwik (Olszynka Olza), Mariusz Fichna (kontuzja), Dawid Kura i Simon Grzegorczyk (nie wznowili treningów).

KS 1905 Krzanowice II

Przybyli: Tomasz Czekała i Andrzej Matejasik (Bojanów), Tomasz Borecki (Polonia Ściborzyce Wielkie), Klaudiusz Kubica i Łukasz Nowak (Naprzód Borucin – z drużyny juniorów), Mateusz Filip (z pierwszego zespołu).

Ubyli: Przemysław Jakubczyk (Naprzód Borucin).

LKS Bojanów

Przybyli: Krzysztof Lasak i Piotr Regieńczuk (Owsiszcze II), Łukasz Bajer (Naprzód Borucin – z drużyny juniorów), Krzysztof Bolik, Adrian Sałaciak i Damian Stępień (wolni zawodnicy).

Ubyli: Krzysztof Świątkowski (Grzegorzowice), Tomasz Czekała i Andrzej Matejasik (Krzanowice II), Łukasz Makoś (Pstrążna), Adam Hince (Tworków II), Arkadiusz Koterba i Łukasz Jambor (nie wznowili treningów).

LKS Wicher Płonia Racibórz

Przybyli: Krystian Michalski, Mateusz Koch i Alan Fas (wolni zawodnicy).

Ubyli: nikt.

LKS Naprzód 46 Zawada II

Przybyli: Witold Elsner (Strzelec Rzuchów), Przemysław Bernat i Dawid Stolarski (Naprzód Czyżowice II), Szymon Daiczmanek i Kewin Świerczek (wznowili treningi).

Ubyli: Karol Solich (Wypoczynek Buków), Oliwier Gawełek, Marcin Grobelny i Adrian Rozmyślak (nie wznowili treningów).

KS Naprzód Borucin II

Przybyli: Casper Hanczuch (Pietraszyn), Grzegorz Fiołka i Klaus Bulenda (wolni zawodnicy), Artur Kuc (wznowił treningi), Piotr Główczak, Łukasz Burzywoda, Bartosz Kuc i Paweł Zacharzowski (z drużyny juniorów).

Ubyli: Paweł Machura, Rafał Pohlmann, Dawid Pohlmann, Adam Kucza, Adrian Himel, Adam Walach, Martin Bedrunka, Adrian Bulenda, Patryk Wołczyk, Krzysztof Waniczek, Wojciech Jachim, Mateusz Nieckarz, Sebastian Dudacy, Daniel Dudacy i Dawid Koza (do pierwszego zespołu).

LKS Krzyżanowice II

Przybyli: Bogdan Kałuża (trener), Demirhan Cimen (Tworków II), Krzysztof Bańczyk, Dawid Hytrek, Dawid Hanslik, Tomasz Karnówka, Kacper Organiściak, Adam Staniczek, Kamil Staniczek i Piotr Warzeszka (Owsiszcze II), Aron Bulenda, Adam Janik, Patryk Jarek, Marek Kruppa, Olivier Kuśka, Mateusz Kuczera, Patryk Mierzwiński, Marek Szczeponek, Arkadiusz Śliwa, Paweł Śniechota, Łukasz Widenka, Łukasz Wochnik i Roman Zygar (wolni zawodnicy), Przemysław Szewieczek, Kamil Cziuraj, Kamil Długosz i Szymon Długosz (wznowili treningi).

Ubyli: nikt.