Czwartek, 2 maja 2024

imieniny: Zygmunta, Atanazego, Anatola

Mszana rozgromiła Decor Bełk 8:0 [ZDJĘCIA]

09.10.2022 11:08 | 1 komentarz | AgaKa

Sobotni mecz Mszany z Bełkiem przyniósł gospodarzom wygraną. W spotkaniu padło 8 bramek.

Do przerwy Mszana prowadziła 2:0. Po przerwie padło jeszcze 6 bramek na rzecz gospodarzy.

LKS Start Mszana - KS Decor II Bełk 8:0 (2:0)

LKS Start Mszana: Mandrysz Błażej, Krupiński Jan, Smyczek Łukasz, Stabla Robert, Hejna Artur, Kaźmierczak Szymon, Papliński Rafał, Antończyk Kacper, Bańka Marcin, Zielonka Daniel, Szadkowski Kacper

Rezerwa: Promny Łukasz, Marekwica Krzysztof, Jezierski Jakub, Mamcarz Piotr, Masztafiak Wiktor

Bramki: Papliński Rafał (25'), Zielonka Daniel (65' karny, 70'), Szadkowski Kacper (35'), Jezierski Jakub (78'), Dzierżęga Robert (74',75',83')

KS Decor II Bełk: Cycoń Maciej, Konik Piotr, Brzezina Rafał, Paluch Sławomir, Paryła Karol, Musiolik Piotr, Rzucidło Rafał, Spórna Łukasz, Stanek Adam, Szeska Leszek, Świerc Oskar

Rezerwa: Goławski Michał, Maksymiuk Wojciech