Klub Siatkarski Racibórz odniósł czwarte zwycięstwo z rzędu

07.11.2022 06:49 | 0 komentarzy | dud

W pierwszym wyjazdowym meczu w tym sezonie Klub Siatkarski Racibórz wybrał się do Bielska-Białej, gdzie zagrał z drużyną BBTSu Włókniarza.

W pierwszym secie było widać dominację zespołu z Raciborza. Pewna gra, z niewielką ilością błędów, pozwoliła bez problemu zakończyć seta wynikiem 20:25.

W drugiej partii na boisku zameldował się drugi garnitur zespołu gości. Gra była nieco bardziej wyrównana, jednak wypracowaną przewagę udało się dowieźć do końca, wynikiem 22:25.

Trzeci set, to rozluźnienie w szykach przyjezdnych i gra punkt za punkt. Doświadczenie zespołu z Raciborza zaprocentowało w końcówce. Goście wygrali 23:25.

To czwarte zwycięstwo z rzędu drużyny KSR. Obecnie zajmują drugie miejsce w tabeli, tracąc oczko do zespołu Górnika Radlin. Już za dwa tygodnie walka o fotel lidera z drużyną z Radlina.

Mecz odbędzie się 19 listopada o godzinie 17:00.

źródło: Klub Siatkarski Racibórz