Podział punktów na szczycie grupy B śląskiej siatkówki [ZDJĘCIA]

19.11.2022 23:00 | 0 komentarzy | tom

W sobotnim spotkaniu I ligi śląskiej mężczyzn w siatkówkę na parkiecie Areny Rafako w Raciborzu zmierzyła się czołówka grupy B. Klub Siatkarski Racibórz zmierzył się z SK Górnik Radlin. Po wygranym tie-breaku Racibórz zajmuje 1 miejsce w grupie B, a Radlin jedno miejsce niżej.

W pierwszym secie gospodarze prowadzili grę z kilkupunktową przewagą, jednak w końcówce rywale szybko odrobili stratę i "wyrwali" tego seta prosto sprzed nosa zielonych. W kolejnej wyrównanej części meczu gospodarze odrobili stracony punkt. W trzecim oraz czwartym secie obie drużyny wymieniły się punktami. Najpierw 18:25, a później 25:18. O zwycięstwie musiał zdecydować tie-break, który również był prowadzony na wyrównanym poziomie. Ostateczne starcie wygrał Racibórz - 16:14.

Klub Siatkarski Racibórz - SK Górnik Radlin 3:2 (24:26, 25:23, 18:25, 25:18, 16:14)