A Klasa: Naprzód Rydułtowy wygrywa ostatnie spotkanie z Górnikiem Boguszowice [ZDJĘCIA]

20.11.2022 13:42 | 0 komentarzy | zibi

W XV kolejce klasy rozgrywkowej „A” Naprzód Rydułtowy pokonuje u siebie przyjezdnych z Boguszowic 2:1.

Zwycięstwo Naprzodu Rydułtowy w ostatniej kolejce jesiennych rozgrywek A klasy . Fot. Z.Harazim

Mecz bardzo ciekawy z obu stron, jednak to zawodnicy Naprzodu byli dominującą drużyną na boisku, co można było zauważyć w drugiej połowie, gdzie przy dobrym pressingu w samej końcówce padają dwie bramki na wagę zwycięstwa. Jesień piłkarze Naprzodu kończą na 3 miejscu w tabeli, mając 32 punkty.