Wtorek, 30 kwietnia 2024

imieniny: Katarzyny, Mariana, Lilii

Łatwa wygrana Pawłowa z Lyskami [ZDJĘCIA]

03.05.2023 22:14 | 0 komentarzy | Qbik

W jednym z meczów A klasy Podokręgu Racibórz naprzeciw siebie stanęły ekipy Pawłowa i Lysek.

Wyżej w tabeli plasowała się ekipa gospodarzy, czyli Pawłowa. Na swoim koncie miała trzydzieści punktów, co dawało jej dziewiąte miejsce w tabeli. Zespół Lysek z dorobkiem o pięć oczek mniejszym zajmował miejsce jedenaste. Po pierwszej części spotkania można było przypuszczać, że może potoczyć się ono różnie. Wynik do przerwy brzmiał bowiem 2:1. Po przerwie dwa trafienia dołożyli gracze Pawłowa, wygrywając środowy mecz 4:1.

LKS Pawłów - LKS Lyski 4:1 (2:0)

Bramki: Łukasz Newe 81', Paweł Woniakowski 39', 73', Maciej Pendzich 70'

LKS Pawłów: Ryszard Jasny, Mateusz Pientka, Edward Kowalczyk, Patrick Gwódź (Artur Smidt), Bartosz Trębacz, Kevin Gawlik, Niko Gawlik, Paweł Woniakowski, Paweł Karczewski (Rafał Wiglenda), Rafał Fojcik (Aleksander Herud), Maciej Pendzich

Zawodnicy rezerwowi: Wojciech Klecha, Filip Radoń

Trener: Maciej Kozicki

LKS Lyski: Dawid Wawoczny, Jacek Wolski, Bartosz Winkler, Kacper Gołek, Dawid Nieszporek (Marek Nowakowski), Przemysław Konsek, Artur Mościcki, Łukasz Kuczera, Mateusz Janus, Jarosław Wojaczek, Łukasz Newe

Trener: Artur Mościcki