środa, 1 maja 2024

imieniny: Józefa, Jeremiego, Lubomira

Naprzód 32 Syrynia rozbija Odrę Nieboczowy w derbach A Klasy [ZDJĘCIA, RELACJA]

06.05.2023 22:01 | 1 komentarz | zibi

W meczu ligowym 24. kolejki Naprzód Syrynia podejmował na własnym boisku swoich sąsiadów zza miedzy, Odrę Nieboczowy. Spotkanie od samego początku było zdecydowanie jednostronne i ostatecznie zakończyło się bardzo wysokim zwycięstwem gospodarzy 7:0.

Naprzód Syrynia rozgromił Odrę Nieboczowy na własnym boisku / Fot. Z.Harazim

Już w pierwszej połowie drużyna Naprzodu Syrynia zdominowała swoich przeciwników, strzelając, aż pięć bramek. Zawodnicy Odry Nieboczowy nie byli w stanie znaleźć sposobu na skonstruowanie sobie dogodnej sytuacji, aby zagrozić bramce rywala do końca pierwszej połowy.

W drugiej połowie sytuacja zbytnio nie uległa zmianie — Naprzód Syrynia nadal utrzymywał przewagę, a zawodnicy Odry Nieboczowy dalej grali bez pomysłu, aby skutecznie zagrozić bramkarzowi Syryni. Ostatecznie gospodarze dorzucili jeszcze dwie bramki, jedną w 51. minucie, natomiast drugą w 79.ustalając wynik spotkania na 7:0.

Warto zwrócić uwagę na wspaniałą grę całego zespołu Naprzodu Syrynia — piłkarze zagrali bardzo składnie i z determinacją, co zaowocowało tak wysokim zwycięstwem. Z drugiej strony Odra Nieboczowy może żałować dzisiejszej porażki — zespół zagrał bardzo źle, bez pomysłu oraz wizji, gdzie nie był w stanie stawić skutecznego oporu przeciwnikom.

Mecz zakończył się zasłużonym zwycięstwem Naprzodu Syrynia 7:0. To bardzo ważne zwycięstwo dla gospodarzy, którzy w ten sposób zostali liderami w tabeli ligowej. Odra Nieboczowy z kolei będzie musiała popracować nad swoją grą, aby w kolejnych meczach pokazać się zdecydowanie z lepszej strony.

Naprzód 32 Syrynia — Odra Nieboczowy 7:0 (5:0)

Bramki: Sowa x2, Błędowski, Kuczera x2, Szpak, Warzeszka

Składy:

Naprzód 32 Syrynia: Lupa — Dzierżega, Szpak, Szpak.W, Broda, Majszak, Paprocki, Błędowski, Bugla, Sowa, Kuczera

Rezerwa: Pluta — Walenko, Bugdoł, Sosna, Warzeszka