Czwartek, 2 maja 2024

imieniny: Zygmunta, Atanazego, Anatola

Unia Turza Śląska przegrywa pierwszy baraż o 3. ligę, ale nadzieja wciąż żyje!

17.06.2023 19:05 | 2 komentarze | zibi

17 czerwca Unia Turza Śląska zmierzyła się w pierwszym barażowym spotkaniu ze Szczakowianką Jaworzno o awans do 3. ligi. Niestety, pomimo zaciętej walki, drużyna Turzy musiała uznać wyższość przeciwnika, przegrywając mecz 2:1.

Unia Turza Śląska przegrywa w barażu o 3 ligę ze Szczakowianką Jaworzno. / (zdjęcie poglądowe) fot. Z.Harazim

Nie wszystko stracone

Mimo porażki, Unia Turza Śląska pokazała swoje umiejętności i determinację, co dało się zauważyć w 51. minucie, kiedy to M. Danieluk strzelił jedyną bramkę dla drużyny, dając prowadzenie w spotkaniu. Niestety w ostatnich 10 minutach spotkania Turza musiała uznać wyższość rywala, który zdobył dwie bramki. Ostatecznie to jaworzanie są teraz bliżej 3. ligi.

Jednobramkowa przewaga

Przed Unią jeszcze drugie spotkanie, które odbędzie się za tydzień w Turzy Śląskiej, 21 czerwca o godz. 18:00. To będzie szansa dla drużyny, aby odrobić straty i odwrócić losy tej rywalizacji. Wiemy, że zawodnicy oraz kibice będą wspierać swój zespół, aby zapewnić odpowiednie wsparcie oraz ducha walki.