środa, 1 maja 2024

imieniny: Józefa, Jeremiego, Lubomira

Naprzód Syrynia wysoko pokonał Naprzód Czyżowice podczas inauguracji sezonu [ZDJĘCIA]

13.08.2023 19:32 | 4 komentarze | tom

LKS Naprzód 32 Syrynia po 4 latach przerwy wraca do klasy okręgowej. W pierwszym spotkaniu sezonu 2023/24 zmierzył się na swojej murawie z LKS Naprzód Czyżowice.

Przed meczem klub otrzymał od Państwa Gawędów, wójta Czesława Burka, przewodniczącego rady gminy Andrzeja Godoja, wice wójta Bogdana Burka oraz wiceprzewodniczącego Marka Szbesty puchar z okazji awansu do klasy okręgowej po 4 latach przerwy.

Drużyna gości już w pierwszej minucie spotkania zdobyła bramkę. Gospodarze długo nie czekali i od razu ruszyli z odwetem. Najpierw padł gol na wyrównanie, a chwilę później tablica wskazywała już wynik 2:1, który pozostał do przerwy. W drugiej części spotkania gospodarze poszli za ciosem i kontynuowali dobrą passę i zdobyli kolejne trzy bramki.

LKS Naprzód 32 Syrynia - LKS Naprzód Czyżowice 5:1 (2:1)

Bramki: Mateusz Bugdoł 3., Artur Kuczera 7., Mateusz Sowa 51., Paweł Paprocki 65., Marcin Dzierżęga 81. - Maciej Mioduszewski 1..

Żółte kartki: Bartosz Majszak, Radosław Szpak, Wojciech Szpak - Mateusz Buka, Radosław Grabarczyk, Bartosz Jęczmionka, Adrian Wierzgoń, Szymon Gardawski, Artur Kurasz, Artur Sosna.