Poniedziałek, 6 maja 2024

imieniny: Judyty, Juranda, Benedykty

Syrynia wygrywa spektakularny mecz z Czarnymi Gorzyce - emocje do samego końca [ZDJĘCIA, RELACJA]

04.11.2023 19:48 | 0 komentarzy | zibi

W emocjonującym starciu 14. kolejki, drużyna Naprzodu Syrynia triumfowała nad Czarnymi Gorzyce 4:3, zapewniając kibicom niezapomniany spektakl. Po dynamicznym początku meczu, który przyniósł gościom prowadzenie, obie drużyny rozpoczęły prawdziwy strzelecki festiwal w drugiej połowie.

Syrynia wygrywa i zostaje mistrzem rundy jesiennej ligi okręgowej

W 14. kolejce spotkań drużyna Naprzodu Syrynia zapewniła sobie zwycięstwo po zaciętym starciu z Czarnymi Gorzyce. Mecz rozpoczął się dynamicznie, gdy goście z Gorzyc wyszli na prowadzenie 1:0 już w 10. minucie. Wynik ten utrzymał się do przerwy, a obie drużyny miały czas na przemyślenia oraz przygotowanie się do intensywnej drugiej połowy.

Po wznowieniu gry, kibice byli świadkami prawdziwego spektaklu. Syrynia wyrównała wynik w 54. minucie, a na listę strzelców wpisał się Majszak. Kilka chwil później to Gorzyce zdobyły bramkę, prowadząc 2:1 dzięki trafieniu Gacia w 60. minucie. Jednak Syrynia szybko odpowiedziała 8 minut później, gdy Dzierżęga zdobył wspaniałą bramkę w 68. minucie, przywracając wiarę w drużynę i dając remis 2:2.

W 71. minucie sędzia podyktował rzut karny dla Syrynii, który pewnie wykorzystał Dzierżęga, dając drużynie prowadzenie na 3:2. Nie minęło wiele czasu, gdy sędzia ponownie wskazał na "wapno", tym razem dla Czarnych z Gorzyc. Gać wykorzystał rzut karny i doprowadził do remisu 3:3.

Ostatecznie, losy meczu rozstrzygnęły się w 84. minucie, gdy Majszak zdobył swoją drugą bramkę w spotkaniu, zapewniając Naprzodowi Syrynia zwycięstwo 4:3. Obie drużyny zaprezentowały bardzo wysoki poziom gry w drugiej połowie oraz niezwykłą determinację, co uczyniło ten mecz bardzo dobrym widowiskiem z pewnością niezapomnianym dla wszystkich kibiców.

Mecz pełen zwrotów akcji i emocji dostarczył niezapomnianego widowiska oraz potwierdził umiejętności i determinację zawodników obu drużyn. Naprzód Syrynia może świętować zasłużone zwycięstwo i fotel lidera po rundzie jesiennej.

W ostatniej kolejce 11 listopada Naprzód Syrynia zmierzy się na własnym boisku z Unią Racibórz, a Czarni Gorzyce zagrają z Silesią Lubomia.

Naprzód 32 Syrynia — Czarni Gorzyce 4:3 (0:1)

Składy:

Syrynia: Lupa — Korona, Jankowski, Majszak, Sosna, Warzeszka.K, Bugdoł, Dzierżęga, Sowa, Szpak, Kuczera

Rezerwa: Pluta, Szpak.W, Pytlik, Wolski, Odrozek, Błędowski

Gorzyce: Wacławiec — Żbikowski, Ciuberek, Krzyżok, Ciuberek.S, Wawrzyczny, Widenka, Bober, Warło, Gać, Benauer

Rezerwa: Pietrzyk, Pawełkiewicz, Wojtala, Cielusek, Goraus, Buko, Zychma, Bryła, Brachmański