Wtorek, 30 kwietnia 2024

imieniny: Katarzyny, Mariana, Lilii

Odra Wodzisław pewnie pokonuje GKS II Tychy [ZDJĘCIA]

10.03.2024 12:50 | 0 komentarzy | zibi

Piłkarze Odry Wodzisław pokonali na własnym boisku rezerwy GKS-u Tychy 2:0. Bramki dla Odry zdobyli Marcin Ośliźlok z rzutu karnego i Łukasz Gajda.

Udana inauguracja w wykonaniu Odry Wodzisław

Spotkanie pomiędzy Odrą Wodzisław i GKS-em II Tychy od początku było rozgrywane w szybkim tempie. Odra odważnie atakowała i stwarzała sobie sytuacje bramkowe. Szczególnie aktywny był Łukasz Gajda, który kilkukrotnie próbował zaskoczyć bramkarza gości.

W 37. minucie Gajda został sfaulowany w polu karnym, a pewnym egzekutorem jedenastki okazał się Marcin Ośliźlok, dając Odrze prowadzenie.

Druga połowa spotkania była bardziej wyrównana. Tyszanie próbowali szukać swoich okazji strzeleckich, lecz defensywa Odry tego dnia spisywała się bez zarzutu. W 73. minucie Łukasz Gajda  podwyższył prowadzenie Odry na 2:0. Gospodarze mieli jeszcze kilka okazji na podwyższenie wyniku, ale ostatecznie mecz zakończył się dwubramkowym zwycięstwem Odry.  Kolejnym przeciwnikiem Dumy Wodzisławia będzie LKS Tworków.

Odra Wodzisław — GKS II Tychy 2:0 (1:0)