Piątek, 3 maja 2024

imieniny: Marii, Aleksandra, Stanisława

GKS Jastrzębie zremisował z wiceliderem

14.03.2024 09:48 | 0 komentarzy | dud

GKS Jastrzębie przegrywał 0:1 z KKS-em Kalisz do przerwy, a na początku II połowy stracił zawodnika. Mimo to zdołał wyrównać i nadal pozostaje niepokonany na wiosnę.

Drużynie należą się brawa za walkę o korzystny wynik, mimo iż przez niemal całą II odsłonę spotkania musieli radzić sobie w dziesiątkę. Następny mecz jastrzębianie rozegrają w niedzielę, 17 marca u siebie, a ich rywalem będzie Olimpia Elbląg.

GKS JASTRZĘBIE - KKS 1925 KALISZ 1:1 (0:1)

• 0:1 - Koczy, 19 min
  • 1:1 – Joao Guilherme, 60 min

GKS: Drazik - Lech, Baranowski, Matuszek - Iskra, Fietz, Joao Guilherme, Ali (46. Kiebzak), Kargul-Grobla - Bednarski (67. Zych), Chmarek (46. Gołuch). Trener Dawid PĘDZIAŁEK.

KKS: Krakowiak - Smoliński, Białczyk, Kieliba, Staszak - Putno (46. Szewczyk), Wysokiński (69. Żebrowski), Cierpka (69. Bednarski), Gordillo (85. Kalenik), Koczy (85. Maroszek) - Sobol. Trener Paweł OZGA.