IV LIGA: ROW 1964 Rybnik deklasuje LKS Tworków w 18. kolejce spotkań [ZDJĘCIA]

ROW 1964 Rybnik pokonał LKS Tworków 5:1 w meczu 18. kolejki IV ligi grupy II.

ROW Rybnik wygrywa z LKS Tworków w 18. kolejce spotkań IV. ligi

• ROW 1964 Rybnik pokonał LKS Tworków 5:1 w sobotnim meczu
  • Arystydes Pachucy strzela dwie bramki
  • Rybniczanie odwrócili losy meczu po wczesnym prowadzeniu gości

Mecz na boisku przy ul. Gliwickiej rozpoczął się pod dyktando gości, którzy już w 12. minucie wyszli na prowadzenie po trafieniu Jakuba Przygody. Rybniczanie nie dali się jednak zaskoczyć i w 26. minucie wyrównali stan gry za sprawą gola Arystydesa Pachucego. Jeszcze przed przerwą David Ubong James ustalił wynik na 2:1 dla ROW-u 1964.

Rybnicka drużyna nie zwolniła tempa i w drugiej połowie zdominowała mecz, zdobywając kolejne trzy bramki. W 71. minucie Kamil Spratek podwyższył na 3:1, a w 72. minucie na listę strzelców ponownie wpisał się Arystydes Pachucy. Końcowy cios drużynie z Tworkowa zadał w 74. minucie Jakub Dankowski, ustalając wynik meczu na 5:1 dla ROW-u 1964.

ROW 1964 Rybnik — LKS Tworków 5:1 (2:1)

0-1 Jakub Przygoda 12 min.

1-1 Arystydes Pachucy 26 min.

2-1 David Ubong James 35 min.

3-1 Kamil Spratek 71 min.

4-1 Arystydes Pachucy 72 min.

5-1 Jakub Dankowski 74 min.

Składy:

ROW: Szymecki — Dankowski, Janik, Mandrysz, James, Chłodek, Włodarczyk, Piekarski, Spratek, Pachucy, Knapik

Trener: Dawid Jóźwiak

LKS: Salamon. K — Kochan, Zacharko, Kuczok, Wanglorz, Salamon. P, Szewczyk, Ziemkiewicz, Przygoda, Cerkowniak, Krzyżok