Poniedziałek, 29 kwietnia 2024

imieniny: Piotra, Rity, Angeliny

Pewna wygrana rezerw GKS-u Jastrzębie

31.03.2024 09:20 | 0 komentarzy | dud

Druga drużyna GKS-u Jastrzębie pokonała w Wielką Sobotę na wyjeździe Naprzód Czyżowice. Drugi raz z rzędu zespół wygrał 4:1.

Prowadzenie dał zespołowi gości w 20. minucie spotkania Kamil Myśliwiec. Na przerwę podopieczni trenera Mateusza Galikowskiego zeszli z dwubramkowym prowadzeniem, bo do siatki Naprzodu trafił Gracjan Sajdak. W drugiej połowie gospodarze złapali na moment kontakt, ale gole Jakuba Sigi i Oskara Benka zamknęły to spotkanie. GKS II odniósł drugie wyjazdowe zwycięstwo z rzędu i - co ciekawe - drugi raz z kolei triumfował 4:1.

Kolejny mecz rezerwy GKS-u Jastrzębie rozegrają na boisku przy ul. Kościelnej i będzie to pierwsze domowe spotkanie zespołu tej wiosny. Drużynę czeka starcie derbowe, bo rywalem będzie Granica Ruptawa. Spotkanie rozpocznie się w niedzielę, 7 kwietnia, o godz. 15:00.

NAPRZÓD CZYŻOWICE - GKS II JASTRZĘBIE 1:4 (0:2)